Rozwiązania

Nasze nasiona stanowią podstawę zdrowych i atrakcyjnych warzyw.

Światowa populacja wciąż rośnie, podobnie jak wymagania dotyczące żywności, które również rosną. Dlatego nasi specjaliści ds. uprawy oraz specjaliści ds. marketingu są w ścisłym kontakcie na poszczególnych etapach rozwoju łańcucha żywieniowego. Omawiamy zmiany zachodzące na rynku, trendy konsumenckie oraz zmiany demograficzne w celu określenia odpowiednich priorytetów dla naszych programów hodowlanych. Proces ten pozwala nam wyłonić wśród wielu odmian, odmiany, które oferują rozwiązania dla różnych wyzwań społecznych.

Rozwiązania dla hodowców

Wnosimy znaczący wkład w doskonalenie zrównoważonego rozwoju produkcji warzyw poprzez opracowywanie lokalnych odmian i zwiększanie plonów. Uwzględnienie odporności na choroby i szkodniki umożliwia hodowcom zmniejszenie uzależnienia od środków ochrony roślin. Dodatkowo odgrywamy zasadniczą rolę w zwiększaniu wydajności technik produkcji warzyw. Nasze oferty obejmują zróżnicowaną gamę odmian nadających się do produkcji ekologicznej lub hydroponicznej.

Rozwiązania dla konsumentów

Jako firma hodowlana zawsze poszukujemy w warzywach szczególnych cech, które zaskakują i zachwycają konsumentów; cech, które sprawiają, że warzywa są smaczniejsze, bardziej atrakcyjne lub łatwiejsze do przygotowania. Angażujemy się w promowanie zdrowego stylu życia dzięki przyjemnym i atrakcyjnym opcjom warzywnym. Dzięki temu, że rozumiemy, co sprawia przyjemność kupującym, tworzymy marki, inspirujące koncepcje i cechy rozwiązywania problemów, które pomagają naszym partnerom sprzedawać nasze zdrowe produkty spożywcze.

Rozwiązania dla partnerów w łańcuchu dostaw

Wielu naszych partnerów w łańcuchu dostaw przyczynia się do zwiększenia spożycia warzyw dzięki zapewnieniu rozwiązań rozwiązania w obszarach konserwacji, przygotowania lub sprzedaży warzyw. W ścisłym porozumieniu z tymi partnerami opracowujemy cechy odmian, które wnoszą wkład w ich działalność, w celu poprawy wydajności ich procesów i jakości produktu końcowego.