Kariera

Jednym z głównych celów Rijk Zwaan jest zaoferowanie swoim pracownikom stałej i satysfakcjonującej pracy oraz dobrych warunków zatrudnienia. W naszej rodzinnej firmie wszyscy pracownicy cieszą się dużą autonomią. Dbamy, aby w miejscu pracy panowała motywująca, nieformalna atmosfera. Pracownicy Rijk Zwaan wyróżniają się zaangażowaniem, lojalnością i gotowością do współpracy.

Twoja przyszłość w Rijk Zwaan

Osiągnięcia Rijk Zwaan Polska znajdują odzwierciedlenie w pozycji, jaką spółka zajmuje w polskim przemyśle nasiennym. Koncentracja na jakości nasion i obsłudze klienta to fundamenty sukcesu rynkowego firmy Rijk Zwaan. Naszym nadrzędnym celem jest dołączenie do ścisłej czołówki dostawców materiału siewnego w Polsce, a nazwa Rijk Zwaan była synonimem najwyższej jakości nasion warzyw. Każdego dnia Rijk Zwaan Polska dokłada wszelkich starań, żeby jak najlepiej odpowiadać na stale zmieniające się potrzeby polskiego rynku i nieustannie się rozwijać.

Wyzwania i rozwój

Rijk Zwaan Polska poszukuje nowych, zmotywowanych pracowników. Dołączając do naszej firmy, możesz liczyć na pracę w rozwijającej się organizacji, w dynamicznym i międzynarodowym zespole, oraz możliwość rozwinięcia pełni swojego potencjału zawodowego.

undefined

Jesteś zainteresowany pracą w Rijk Zwaan?

Poniżej znajdziesz informacje o bieżących wakatach w polskim oddziale naszej firmy. Aby uzyskać więcej informacji o aktualnych ofertach pracy, odwiedź stronę www.rijkzwaancareers.com