Dlaczego Rijk Zwaan?

W Rijk Zwaan traktujemy naszych klientów jak partnerów. Dążymy do tworzenia sytuacji korzystnych dla obu stron i nawiązywania długoterminowych relacji partnerskich w całym łańcuchu wartości.

Dlaczego warto zostać jednym z partnerów Rijk Zwaan?

Improving production results
Poprawa wyników produkcyjnych

Wybór odpowiedniej odmiany wymaga indywidualnego doradztwa. Ważne jest dla nas, aby nasze odmiany przyniosły później optymalny plon.

Aligning supply and demand
Wyrównanie podaży i popytu

Nasza sieć w globalnym sektorze warzyw przynosi Ci korzyści, zapewniając cenne spostrzeżenia i kontakty dostosowane do Twoich potrzeb.

Combining strengths for R&D
Połączenie sił na rzecz badań i rozwoju

Doświadczenia badawcze przekładamy na nasze programy hodowlane, przyspieszając rozwój innowacyjnych odmian

Sytuacje korzystne dla obu stron i długoterminowe partnerstwa

Rijk Zwaan Polska oferuje szeroką gamę wysokiej jakości nasion warzyw. Jednak nasza współpraca z klientami nie kończy się tylko na sprzedaży nasion. Uważamy naszych klientów za naszych partnerów i staramy się tworzyć sytuacje, w których wygrywają obie strony, oraz tworzyć długoterminowe partnerstwa.

Typowe dla pracy z Rijk Zwaan

 • Długoterminowe partnerstwo
 • Wysokie standardy etyczne
 • Sytuacje korzystne dla obu stron
 • Otwarta komunikacja
 • Osobiste podejście

undefined

Porady dotyczące uprawy

Wybór odpowiedniej odmiany wymaga indywidualnego doradztwa. Doradztwo to wymaga dogłębnej wiedzy na temat specyficznych warunków uprawy i najnowszych zmian na rynku. Nasi specjaliści ds. upraw zalecają odmiany tylko wtedy, gdy są przekonani, że jest to najlepszy wybór w danej sytuacji. Ważne jest dla nas, aby nasze odmiany uzyskiwały optymalne wyniki, dlatego poświęcamy dużo czasu i wysiłku na dzielenie się wiedzą.

Czego możesz od nas oczekiwać?

 • Doświadczeni specjaliści ds. upraw
 • Porady dostosowane do indywidualnych potrzeb za pośrednictwem naszego portalu dla klientów Partner RZ
 • Zaproszenia do odwiedzenia pól demonstracyjnych i szklarni
 • Możliwość wymiany pomysłów podczas naszych regularnych wizyt hodowców
 • Wiarygodne informacje z naszych testów odmian

undefined

Współpraca w ramach łańcucha

Wszystkie cechy owoców i warzyw są zawarte w małym nasionku: jakość nasion, wydajność, odporność, jakość owoców, wydłużony okres przydatności do spożycia, kolor i smak. Uprawiane i zbierane przez hodowców, przetwarzane, pakowane i dostarczane konsumentom przez sprzedawców detalicznych i firmy gastronomiczne. Dlatego nasi specjaliści ds. upraw, marketingu i łańcucha dostaw są w ścisłym kontakcie z całym łańcuchem wartości.

Czego możesz od nas oczekiwać?

 • Doświadczeni opiekunowie klientów, specjaliści ds. marketingu i łańcucha dostaw
 • Duża międzynarodowa sieć w łańcuchu warzywnym
 • Wsparcie i wiedza specjalistyczna w zakresie dostarczania wysokiej jakości nasion
 • Innowacyjne produkty i koncepcje
 • Możliwość bezpośredniej interakcji z konsumentami za pośrednictwem Love my Salad

Seed quality

Jakość nasion

W Rijk Zwaan sprzedajemy nasiona ponad tysiąca odmian obejmujących ponad 25 różnych upraw owoców i warzyw. W jaki sposób zapewniamy jakość produktu? Nieustannie sprawdzamy każdy wyprodukowany przez nas materiał siewny, spełniając wysokie oczekiwania nasze i naszych klientów na całym świecie. Każde nasiono. Każda odmiana. Każda uprawa. Każdego dnia.
undefined
Nasiona warzyw
Nasze nasiona to podstawa zdrowych i atrakcyjnych warzyw. Populacja świata nadal rośnie, a zapotrzebowanie na jedzenie rośnie wraz z nią. Dlatego nasi specjaliści od upraw i marketingu utrzymują bliski kontakt z całym łańcuchem dostaw warzyw. Omawiamy rozwój rynku, trendy konsumenckie i zmiany demograficzne, aby określić właściwe priorytety dla naszych programów hodowlanych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wprowadzać odmiany, które oferują rozwiązania dla różnych wyzwań społecznych.
undefined
Aktualności
Przegląd aktualności firmy Rijk Zwaan, zawierający wydarzenia, historie oraz bazę wiedzy.
undefined
Rozwiązania
Firma Rijk Zwaan uważa, że dla osiągnięcia najlepszych wyników konieczne jest korzystanie z odpowiednich odmian warzyw i opanowanie wiedzy technicznej. Dlatego nasza praca nie kończy się na dostarczaniu najwyższej jakości nasion, ale także polega na przekazywaniu naszym partnerom i rolnikom specjalistycznej wiedzy technicznej, najnowszych osiągnięć Rijk Zwaan oraz trendów na rynku rolniczym. W szczególności zawsze dążymy do towarzyszenia naszym partnerom w podróży wprowadzania produktów do rolników i końcowych konsumentów w całym kraju.