Trendy w uprawie rzodkiewki i sałaty: poznaj oferty rozsadowe i skuteczne programy ochrony

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 5 stycznia 2024 roku o godzinie 17:00 w malowniczym Hotelu "Złoty Młyn" w Majkowie Dużym. Tego wieczoru przeniesiemy się do świata upraw rzodkiewki i sałaty, podczas gdy eksperci z renomowanych firm - Rijk Zwaan Sp. z o.o., Grupy Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o.o. oraz AS CROP Sp. z o.o. - podzielą się swoją wiedzą i pasją.

Michał Jankowski i Marcin Pawlak z Rijk Zwaan Polska zainaugurują spotkanie prezentacją "Nowe oraz sprawdzone odmiany sałat, rzodkiewki i nie tylko", zabierając nas w podróż przez najnowsze trendy i innowacje w świecie warzywnictwa.

Marcin Krasoń z Grupy Producentów Rozsad Krasoń wprowadzi nas w tajniki oferty rozsadowej, otwierając drzwi do różnorodnego świata sałat i nie tylko.

Dr inż. Paweł Szymczak z AS CROP odkryje przed nami, jak budować program ochrony w obliczu dynamicznych zmian na rynku środków ochrony roślin.

Podczas spotkania omówimy kwestie takie jak Fusarium w kontekście sytuacji w Europie i w Polsce. Dowiemy się, które odmiany sałat i rzodkiewek są rekomendowane do uprawy w gruncie, a które w tunelu.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 4 stycznia 2024 telefonicznie:

Marcin Pawlak – 660 483 908

Jarosław Wojtczak – 604 470 135

Do zobaczenia na spotkaniu 5 stycznia 2024!!